طراحی فضای سبز حیاط خانه، معجزه گلدان ها را دست کم نگیرید!

نیاز به ایجاد فضای سبز این روزها به دغدغه مشترک همه انسان‌ ها تبدیل شده است. زندگی در شهرهای بزرگ و در کنار آلودگی‌ ها باعث شده تا نیاز به طبیعت بیش تر از همیشه احساس شود؛ به همین دلیل لازم است برای خرید گیاه و یا ایجاد یک فضای سبز در محیط زندگی به‌ جز معیار زیبایی، عوامل دیگری را هم بررسی کنید.


دنیای سبزتان را بسازید!

پژوهشگران حوزه روانشناسی این روزها معتقدند که باید مدتی از روز را در کنار گل‌ ها و گیاهان سپری کرد؛ اما علاوه بر جنبه‌ های مثبت روانی که فضاهای سبز و گلدان‌ ها ایجاد می‌ کنند به جذابیت محیط هم کمک می‌ نماید؛ به همین دلیل مشاوران پایا آذین معتقدند که در هر خانه‌ ای لازم است قسمتی از منزل را به گلدان‌ ها اختصاص دهیم، چرا که می‌ تواند فضا را از رخوت و سکون نجات داده و به شکل درستی باعث ایجاد تعادل در منزل شود. برای انتخاب نوع گیاه لازم است اطلاعات اولیه‌ ای از انواع گیاهان داشته باشید. بهتر است در این زمینه تنها با متخصصین و افراد باتجربه در این حوزه کمک بگیرید.


پایا راهنمای شماست...

حاج ابراهیم شفیعی از سال ١٣١۵ در شهر محلات در حوزه گل‌ های زینتی آغاز به فعالیت نمود و اکنون در قالب مجموعه پایا آذین در حال فعالیت هستند. ازجمله فعالیت‌ های این مجموعه کلینیک فوق تخصصی گل و گیاه و همکاری با بهترین هتل‌ های پایتخت از جمله هتل اسپیناس پالاس، سازمان‌ های خصوصی و شهرک‌ های بزرگ مسکونی اشاره کرد.


اکنون مجموعه گل و گیاه پایا آذین، با ایجاد گلخانه‌ های استاندارد و مجرب گل و گیاه‌ هایی را مطابق با نیاز مشتریان با تخصص و شناخت پرورش می‌ دهند و در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند. متخصصان پایا همواره به بهترین شکل مشاور شما در زمینه گیاه‌ شناسی و فضای سبز خواهند بود و می‌ توانند خرید گل و ایجاد فضای سبز را برای شما به فرآیندی ساده و رضایت‌ بخش تبدیل کنند.

کلام آخر : گروه پایا آذین با بهره‌ مندی از مجرب‌ ترین اساتید گیاه‌ پزشک، مهندسین کشاورزی و لنداسکیپ در زمینه گل و گیاه، زمینه ایجاد فضاهای سبز و فروش محصولات خلاقانه‌ ای را فراهم کرده است.


منبع: چیدانه

/ 0 نظر / 77 بازدید